امام علی (ع) فرمودند : علم میراث گرانبهائی است و ادب لباس فاخر و زینتی است و فکر آئینه ای است صاف.

در خصوص خوابگاه های غیر دولتی( خودگردان)

اطلاعیه در خصوص خوابگاه های غیر دولتی( خودگردان)
 
به اطلاع کلیه دانشجویان متقاضی خوبگاه خودگردان می رساند با توجه به تأکید و ابلاغ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر ساماندهی خوابگاه های خودگردان که می بایست از سوی دفتر شورای نظارت بر خوابگاه های غیر دولتی صورت گرفته و تمامی مراحل از بازدید، بازرسی، نظارت، کنترل و ارایه مجوز رسمی از طریق این شورا انجام گیرد، بدینوسیله جهت آرامش خاطر خانواده های گرامی دانشجویان غیر بومی، لیست خوابگاه های دانشجویی مجاز اعلام می گردد که دانشجویان در انتخاب خوابگاه های لیست با توجه به شرایط مالی، اقتصادی و ... آزاد می باشند.
با این حال دانشگاه هنر جهت آرامش خاطر خانواده های گرامی، ساماندهی، نظارت و همچنین سرویس دهی از قبیل تغذیه( شام و صبحانه)، حمل و نقل فقط جهت ساختمان شماره 2، ارایه و برگزاری کارگاه های مشاوره‏ای، برگزاری مجالس و جشن های مذهبی و ملی به جهت دسترسی آسان به ساختمان های دانشگاه و مرکز شهر دانشجویان متقاضی را به نزدیکترین و با کیفیت ترین خوابگاه با موافقت کتبی دانشجو به خوابگاه‏های مورد نظر معرفی می نماید. ضمناً چنانچه تعداد دانشجویان خوابگاه های لیست پیوست به بیش از 30 نفر برسد، دانشگاه نیز اقدام به انجام تسهیلات یاد شده می نماید.
در ضمن دانشگاه هیچگونه تعهدی در قبال مسائل مالی بین دانشجویان و خوابگاه داران ندارد.
همچنین دانشگاه دانشجویان متقاضی خوابگاه را فقط به خوابگاه های مجوزدار دانشجویی(*لیست شماره 1) معرفی می‏نماید. در خصوص خوابگاه های دیگر هیچگونه مسئولیت و تعهدی ندارد.
کلیه مسائل مربوط به واحد خوابگاه های دانشگاه صرفاً توسط آقای نسیمی امور خوابگاه با شماره تلفن 38256567 داخلی 102 پیگیری و رفع خواهد شد.
 
 
*ارایه لیست پس از دریافت از دفتر شورای نظارت بر خوابگاه های غیر دولتی شهرستان شیراز می باشد.
   1396/6/26 12:13

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )